کانال تلگرام هایپرتمپ

لیست ارائه دروس ومنابع

1124

لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم ۹۶-۹۵ پیام نور برای دانلود قرار داده شده است/ این لیست به صورت خودکار آپدیت می شود.

به گزارش سایت خبری پیام نور ۹۸ (PNU98.COM) : لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم ۹۶-۹۵ پیام نور که اکنون برای شما گذاشته شده به صورت رسمی اعلام شده و قابل اطمینان است.

ابتدا رشته خود را در جداول زیر پیدا کنید و بر روی گروه علمی رشته خود کلیک تا به صفحه لیست ارائه دروس و منابع درسی رشته خود منتقل شوید.

جداول لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال دوم ۹۶-۹۵ پیام نور زیر به صورت خودکار به روز می شود و با تغییرات در منابع و لیست ارائه دروس نیز به روز می شوند

این لیست ها به صورت رسمی از طرف دانشگاه پیام نور منتشر شده است

803 تغییرات لیست منابع نیمسال دوم 93-94 برخی رشته های پیام نور

اختصاصی پیام نور 98

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور 98 دانشگاه پیام نور برای منابع درسی نیمسال دوم 93-94 برخی رشته های مدیریت جهانگردی ,جغرافیا وبرنامه ریزی شهری , زبان وادبیات انگلیسی ,در مقطع کارشناسی اصلاحیه اعلام کرده است.

679 تمدید حذف و اضافه نیمسال دوم۹۳-۹۴ پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ (PNU98.IR) حذف و اضافه برای کلیه دانشجویان ورودی قدیم و جدید پیام نور در نیمسال دوم سال تحصیلی  ۹۳-۹۴ به مدت دو  روز تمدید شد وتا ۶ اسفند ۹۴ ادامه خواهد داشت .

586 آغاز حذف واضافه نیمسال دوم 93-94 دانشگاه پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور 98 (PNU98.IR) حذف واضافه برای کلیه دانشجویان ورودی قدیم و جدید پیام نور در نیمسال دوم سال تحصیلی 93-94 از امروز یکشنبه 26 بهمن ماه 93 آغاز و تا 4 اسفند ماه 93 ادامه خواهد داشت و دانشجویان می توانند نسبت به انتخاب واحد و یا حذف و اضافه واحدهای خود اقدام کنند.

725 تاریخ حذف و اضافه نیمسال دوم93-94 پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸(PNU98.IR)  بر اساس آنچه که در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور نوشته شده است حذف واضافه برای کلیه دانشجویان ورودی قدیم وجدید پیام نور در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۴ از ۲۶ بهمن ماه آغاز  تا ۴ اسفند ۹۳ ادامه خواهد داشت و دانشجویان می توانند نسبت به انتخاب واحد و یا تغییر واحد های خود اقدام کنند.

648 اصلاحیه منبع درس ادبیات معاصر رشته زبان ادبیات انگلیسی نیمسال دوم 93-94 پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور 98 (PNU98.IR) بر اساس بخش نامه ابلاغ شده از سوی اصغر ابوالحسنی معاونت آموزشی وتحصیلات تکمیلی به روسای استانی پیام نور آمده که منبع درس ادبیات معاصر رشته زبان ادبیات انگلیسی  در نیمسال دوم 93-94 پیام نور تغییر کرده است.

533 توضیحات و دستورالعمل برخی دروس نیمسال دوم ۹۳-۹۴ پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸(PNU98.IR) توضیحات ودستورالعمل بعضی از دروس دوره کارشناسی ناپیوسته وکارشناسی نیمسال دوم ۹۳-۹۴ دانشگاه پیام نور اعلام شد.

592 تمدید انتخاب واحد نیمسال دوم 93-94 دانشگاه پیام نور

اختصاصی پیام نور 98 (PNU98.IR)

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور 98 (PNU98.IR) امکان انتخابواحد نیمسال دوم 93-94 دانشگاه پیام نور از تاریخ 15 بهمن ماه مجددا امکان پذیر خواهد شد.

در پیگیری های که سایت پیام نور 98 PNU98.IR انجام داد مشخص شد که دانشگاه پیام نور امکان مجدد انتخاب واحد را برای دانشجویان ورودی قدیم از 15 بهمن تا 20 بهمن ماه فراهم خواهد کرد.

آخرین مطالب اضافه شده

Recently added posts

مطالب محبوب سایت

Most popular

مطالب پیشنهادی

Recommended